Menu

Elegancja na miarę potrzeb

Franco Morenzo to polska firma z korzeniami sięgającymi 1933 r. Jest jednym z wiodących producentów kożuchów, futer oraz odzieży skórzanej w Polsce. Projektowaniem wyrobów zajmuje się obecny właściciel - Tadeusz Kępka wspólnie z zatrudnionymi konstruktorami odzieży, którzy posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie. Rezultatem tej współpracy są oryginalne wzory, cieszące się dużym uznaniem wśród nabywców, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Dzisiaj widzimy świat na różowo :-)

wellness0

MONTELARCO 

Torba do ręki oraz na ramię. Bardzo wygodna i pojemna. Wykonana z najwyższej jakości, włoskiej skóry. Ozdobiona metalowymi okuciami. Torba jest otwarta. Istnieje możliwość zmiany jej wyglądu poprzez zapięcie napy znajdującej się wewnątrz. Spowoduje to optyczne zmniejszenie torby. Montelarco wyposażona jest w małą, elegancką kosmetyczkę. Mieści format A4. Dodatkowym atutem jest skórzany uchwyt do kluczy, który zapobiega szukaniu ich w torebce.  Model występuje w różnych wariantach kolorystycznych(zarówno zewnętrza skóra, jak i wewnętrzne wykończenie).

Wymiary: 30cm x 31cm x 14,5cm

 

Torba do ręki oraz na ramię. Bardzo wygodna i pojemna. Wykonana z najwyższej jakości, włoskiej skóry.

.  Model występuje w różnych wariantach kolorystycznych(zarówno zewnętrza skóra, jak i wewnętrzne wykończenie). Torba jest otwarta. Istnieje możliwość zmiany jej wyglądu poprzez zapięcie napy znajdującej się wewnątrz. Spowoduje to optyczne zmniejszenie torby. Ozdobiona metalowymi okuciami. Mieści format A4. Dodatkowym atutem jest metalowy  uchwyt do kluczy zamocowany na skórzanym pasku.

http://francomorenzo.com/pl/

© Elegancja na miarę potrzeb
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci